ANO 2212-4032
Price:
製品仕様
| Connector Series | 2.4mm |
|---|---|
| Termination Type | PCB |
| Gender | Female |
| Body Style | Straight |
| Attachment Method | Solder |
| Max. Frequency | 50 GHz |
| Connection Method | Screw-on |
| PCB Type | Edge Mount |
| Compliance RoHS | Yes |
| Polarity | Standard |
| Impedance | 50 Ohm |
| Contact Material | Beryllium Copper Alloy |
| Contact Finish | Gold |
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Finish | Gold |
| Dielectric Type | PEI |
| Temperature | -55°C to +125°C |
| VSWR | 1.15 MAX. AT DC-26.5 GHz; 1.20 MAX. AT 26.5-40GHz; 1.31 MAX. AT 40-50 GHz |