ANO 2112-3308-1
SMA Straight Female, 4 Hole Flange Accept .009'' Pin Dia., Field Replaceable
Product Type:コネクタ
Series:SMA 26.5-27GHz
Series:SMA 26.5-27GHz
Price:
製品仕様
| Connector Series | SMA 26.5-27GHz |
|---|---|
| Termination Type | Field Replaceable Contact |
| Gender | Female |
| Body Style | Straight |
| Attachment Method | Field Replaceable |
| Max. Frequency | 27 GHz |
| Mounting Feature | 4 Hole Flange |
| Connection Method | Screw-on |
| Compliance RoHS | Yes |
| Polarity | Standard |
| Impedance | 50 Ohm |
| Contact Material | Beryllium Copper Alloy |
| Contact Finish | Gold |
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Finish | Passivated |
| Dielectric Type | PTFE, PEI |
| Temperature | -55℃ to +165℃ |
| Accept Pin For Socket | 0.009 inch |
| VSWR | 1.10 MAX. AT DC-18 GHz; 1.15 MAX. AT 18-27 GHz |