ANO 9311-1094-1
Price:
製品仕様
| Connector Series | SMP |
|---|---|
| Cable Type | AFLEX-047, HF047, HF047FEP, SR047, SR047TP |
| Termination Type | Coaxial |
| Gender | Male |
| Body Style | Straight |
| Attachment Method | Solder |
| Max. Frequency | 40 GHz |
| Mounting Feature | Bulkhead – Front Mount |
| Connection Method | Limited Detent |
| Compliance RoHS | Yes |
| Polarity | Standard |
| Impedance | 50 Ohm |
| Contact Material | Beryllium Copper Alloy |
| Contact Finish | Gold |
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Finish | Passivated |
| Dielectric Type | PTFE |
| Temperature | -55°C to +125°C |
| VSWR | 1.25 TYP. AT DC-26.5 GHz |