ANO 2912-4133
Price:
製品仕様
| Connector Series | 2.92mm |
|---|---|
| Termination Type | PCB |
| Gender | Female |
| Body Style | Straight |
| Attachment Method | Solder |
| Max. Frequency | 40 GHz |
| Mounting Feature | Edge Mount |
| Connection Method | Screw-on |
| PCB Type | Surface Mount |
| Compliance RoHS | Yes |
| Polarity | Standard |
| Impedance | 50 Ohm |
| Contact Material | Beryllium Copper Alloy |
| Contact Finish | Gold |
| Body Material | Brass |
| Body Finish | Gold |
| Dielectric Type | PTFE, PEI |
| Temperature | -55°C to +100°C |
| VSWR | 1.30 MAX. |