ANO 29-1504-09
9 dB Attenuator, 2.92mm Female to 2.92 Female, 15 Watts, Uni-directional, DC-40 GHz
Product Type:アッテネータ
コネクタ直列:2.92mm
コネクターアウトシリーズ:2.92mm
コネクタ直列:2.92mm
コネクターアウトシリーズ:2.92mm
Price:
製品仕様
| Connector-In Series | 2.92mm |
|---|---|
| Connector-In Gender | Female |
| Connector-Out Series | 2.92mm |
| Connector-Out Gender | Female |
| Attenuation, Max (dB) | 9 |
| Max. Frequency | 40 GHz |
| Power, Max Input (Watts) | 15 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Finish | Passivated |
| VSWR | 1.26 MAX. |