ANO 29-0501-09
9dB Attenuator, 2.92mm Male To 2.92mm Female, 5 Watt, DC-40GHz
Product Type:アッテネータ
コネクタ直列:2.92mm
コネクターアウトシリーズ:2.92mm
コネクタ直列:2.92mm
コネクターアウトシリーズ:2.92mm
Price:
製品仕様
| Connector-In Series | 2.92mm |
|---|---|
| Connector-In Gender | Male |
| Connector-Out Series | 2.92mm |
| Connector-Out Gender | Female |
| Attenuation, Max (dB) | 9 |
| Max. Frequency | 40 GHz |
| Power, Max Input (Watts) | 5 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Finish | Passivated |
| VSWR | 1.30 MAX. |