ANO 25-1001-20
20 dB Attenuator, 3.5mm Male to 3.5mm Female, 10 Watts, DC-32 GHz
Product Type:アッテネータ
コネクタ直列:3.5mm
コネクターアウトシリーズ:3.5mm
コネクタ直列:3.5mm
コネクターアウトシリーズ:3.5mm
Price:
製品仕様
| Connector-In Series | 3.5mm |
|---|---|
| Connector-In Gender | Male |
| Connector-Out Series | 3.5mm |
| Connector-Out Gender | Female |
| Attenuation, Max (dB) | 20 |
| Max. Frequency | 32 GHz |
| Power, Max Input (Watts) | 10 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Finish | Passivated |
| VSWR | 1.26 MAX. |