ANO 25-0202-03
3 dB Attenuator, 3.5mm Male to 3.5mm Female 2 Watt, DC-34 GHz
Product Type:アッテネータ
コネクタ直列:3.5mm
コネクターアウトシリーズ:3.5mm
コネクタ直列:3.5mm
コネクターアウトシリーズ:3.5mm
Price:
製品仕様
| Connector-In Series | 3.5mm |
|---|---|
| Connector-In Gender | Male |
| Connector-Out Series | 3.5mm |
| Connector-Out Gender | Female |
| Attenuation, Max (dB) | 3 |
| Max. Frequency | 34 GHz |
| Power, Max Input (Watts) | 2 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Finish | Passivated |
| VSWR | 1.25 MAX. |