ANO 222-B1
Price:
製品仕様
| Connector Series | 2.4mm |
|---|---|
| Termination Type | PCB |
| Gender | Female |
| Body Style | Straight |
| Attachment Method | Solder |
| Max. Frequency | 50 GHz |
| Connection Method | Screw-on |
| PCB Type | Edge Launch |
| Compliance RoHS | Yes |
| Polarity | Standard |
| Impedance | 50 Ohm |
| Contact Material | Beryllium Copper Alloy |
| Contact Finish | Gold |
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Finish | Passivated |
| Dielectric Type | PEI |
| Temperature | -55°C to +125°C |