ANO 22-0203-09
9dB Attenuator, 2.4mm Male To 2.4mm Female, 2w, DC-50GHz
Product Type:アッテネータ
コネクタ直列:2.4mm
コネクターアウトシリーズ:2.4mm
コネクタ直列:2.4mm
コネクターアウトシリーズ:2.4mm
Price:
製品仕様
| Connector-In Series | 2.4mm |
|---|---|
| Connector-In Gender | Male |
| Connector-Out Series | 2.4mm |
| Connector-Out Gender | Female |
| Attenuation, Max (dB) | 9 |
| Max. Frequency | 50 GHz |
| Power, Max Input (Watts) | 2 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Finish | Passivated |
| VSWR | 1.30 MAX. |