ANO 722-111
Coaxial Termination, 2.4mm Male, 2 Watts, DC-50 GHz
Product Type:終端抵抗器
Series:2.4mm
Series:2.4mm
Price:
製品仕様
| Terminator Type | Termination |
|---|---|
| Connector Series | 2.4mm |
| Gender | Male |
| Frequency | DC-50 GHz |
| Average Power | 2 Watts |
| Chain | Without Chain |
| Body Material | Stainless Steel |
| Body Finish | Passivated |
| Insulator | PEI |
| Impedance | 50 Ohm |
| Compliance RoHS | Yes |
| VSWR | 1.25 MAX. AT DC-40 GHz; 1.30 MAX. AT 40-50 GHz |